הדברה כימית

הדברה כימית

  • warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_poll_menu_access' not found or invalid function name in /home/comillion/domains/comillionold.co.il/public_html/includes/menu.inc on line 454.
  • warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_poll_menu_access' not found or invalid function name in /home/comillion/domains/comillionold.co.il/public_html/includes/menu.inc on line 454.

טיפול אפקטיבי ללא פגיעה בשגרת החיים

 שימוש בחומרים מורשים בלבד לבטיחות מרבית

 מגוון פתרונות ירוקים אמינים ויעילים

 רעילות נמוכה במיוחד , כניסה לבית לאחר שעה בלבד

לכל טיפול 100% הצלחה. אחריות בכתב

הדברה כימית

הדברה כימית היא הדברה באמצעות חומרים כימים שונים

חומרים כימיים אלו גורמים להרג של המזיקים בדרכים שונות. הדברה כימית היא אחד מסוגי ההדברה הנפוצים בותר בכל רחבי העולם.

כיום  השימוש שנוי במחלוקת בשל שימוש ארוך שנים בחומרים חזקים יתר על המידה שגרמו בדרכים שונות לפגיעה בטבע יש לזכור שבעבר סוג זה של הדברה הביא לאדם תועלת רבה ואף תרם בעצירת התפשטות מחלות על ידי מזיקים. בשל כך פותח דור שלם של חומרי הדברה המבוססים על תמציות פרחים ,חומרים אלו בעלי רעילות נמוכה במיוחד ושימוש נכון פוגע בחרקים בלבד ולא גורם לנזק סביבתי כלשהו.

אילו מזיקים אפשר להדביר באמצעות הדברה כימית?

אפשר למעשה להדביר את כל סוגי המזיקים, כגון חרקים, יתושים, תיקנים, נמלים, טרמיטים, עכברים, חולדות, צמחים שונים כמו עשבים שוטים ועוד באמצעות חומרים כימים. חיות גדולות יותר כמו יונים, חתולים וכלבים יש להרחיק באמצעים שאינם וביצוע הדברה כימית בהם אסור על פי החוק.

בשימוש נכון משיגים 100% הצלחה בהדברה ביתית , הדברת נמלים, הדברת פרעושים ובכלל ריסוס לבית כנגד כלל החרקים.

איך הדברה כימית עובדת?

חומרי הדברה כימיים יכולים להגיע במספר צורות: גזים, נוזלים, מוצקים בצורות שונות וג'ל. הם יכולים להיות מורכבים מחומרים שונים בעלי רעילות משתנה הפועלים על מזיקים שונים.

חשוב מכל לבחור מדביר מורשה היודע לבחור את החומר הנכון כנגד צורכי הלקוח ולהגיע לפתרון בטוח לבני הבית ויעיל כנגד החרקים.

ישנן כמה דרכים בהן מביאים החומרים להדברת המזיקים: חומרים רעילים מאוד הגורמים למוות מהיר של המזיקים כמו, חומרים המרחיקים את המזיקים וחומרים הגורמים למוות איטי של המזיקים לאחר תקופה מסוימת ובכך מונעים את הסתגלות המזיקים אליהם ולמידה של המזיקים על הסכנה של החומר. הדברה כימית יכולה להתבצע רק על ידי מדביר מורשה המתמחה בביצוע הדברה מסוג זה בשל להגיע לתוצאות טובות דרוש ידע רב וניסיון עשיר.

הדברה כימית- יתרונות

• לרוב השימוש בהדברה כימית יהיה קל ופשוט ולרוב יבוצע על ידי ריסוס האזור הנגוע.

• ביצוע הדברה כימית זול יותר בדרך כלל משימוש בהדברה אורגנית,ביולוגית או אלקטרונית.

• שיטות להדברה כימית לרוב יעילות יותר משיטות הדברה אחרות, נותנות מענה מיידי ולטווח ארוך יותר.

שימוש נכון ומבוקר ע"י מדביר מורשה פוגע רק בחרקים ואין כל חשש מפגיעה אחרת.

הדברה כימית-חסרונות

• הדברה כימית בלתי מבוקרת עלולה לגרום לסביבה נזקים רבים. חומרי הדברה כימיים מיושנים אינם מתפרקים במהירות ועלולים להביא לזיהום הסביבה, זיהום מי תהום והרעלת חיות.

• חומרי הדברה כימיים מסוכנים ורעילים לא רק למזיקים שונים אלא גם לחיות בית ולאנשים החיים בו. לא אחת שומעים על הרעלה הנגרמת לילדים שמצאו חומרי הדברה שונים ושיחקו עימם. בביצוע הדברה כימית ושימוש בחומרים רעילים יש להיזהר מאוד ולנקוט באמצעי זהירות על מנת למנוע הרעלה.

בראש ובראשונה יש לנקוט באמצעי זהירות וכללי בטיחות שניתנים המהדביר. 

הדברה כימית הורגת את המזיקים ואף מרחיקה את החרקים לתקופה מסוימת  ויהיה לבצע הדברה נוספת בתום תקופת פעילות החומר.