סוגי רעל עכברים

סוגי רעל עכברים- מכרסמים

  • warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_poll_menu_access' not found or invalid function name in /home/comillion/domains/comillionold.co.il/public_html/includes/menu.inc on line 454.
  • warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_poll_menu_access' not found or invalid function name in /home/comillion/domains/comillionold.co.il/public_html/includes/menu.inc on line 454.

בטוחים שיש לכם עכבר או חולדה בבית? שימו לזה סוף היום!

 טיפול מלא לכל הבית שמבטיח שהמכרסמים לא חוזרים

 התאמת פתרון לבעיה ע"פ צרכי הלקוח

 שימוש בחומרי הדברה בטוחים וירוקים

 הדברה שמגיעה גם לחורים הקטנים ביותר

מבצע מיוחד לחודש הקרוב!

רעל עכברים

סוגי רעל להדברת מכרסמים הינו דבר חשוב ביותר. כשמדברים על מכרסמים מתכוונים בדר"כ לעכברים, עכברושים, חולדים, גרבילים וחולדות.
מכרסמים אלו יכולים לכרסם צנרת מים, תקשורת, אוכלים את המזון שלנו, מכרסמים קופסאות פלסטיק המכילות מזון ובכך מזהמים את הסביבה ומעבירים מחלות מסוכנות וטפילים אל בני האדם וחיות הבית. 

קיימות דרכים רבות להילחם בנגע המכרסמים, אחת מהן היא שימוש מבוקר ברעל עכברים. קיימים סוגי רעל רבים בשוק, המיועדים להדברת מכרסמים, ישנן שתי קבוצות עיקריות של סוגי רעל המיועדים למכרסמים הפועלות בדרכים שונות.

חשוב לציין שימוש ברעלים חייב להתבצע ע"י מדביר מורשה תוך שמירה על כללי בטיחות פשוטים להבטחת בני הבית וחיות המחמד שלנו. 

סוגי רעל עכברים בקבוצה זו

ישנם בשוק שני סוגי רעלים עיקריים:
1. רעל הממית באופן מיידי את המכרסמים ונותנים מענה מיידי לבעיה. היתרונות בשיטה זו הם מהירות הטיפול בבעיה והעובדה שאפשר לבחון את אפקטיביות ההדברה באופן מיידי על ידי מציאת העכבר המת או היעלמות הגללים או היעלמות נוכחות של העכברים.

החומר הפועל על מערכת העצבים של המכרסמים וגורם למוות. יכול להגיע במגוון צורות באבקה, בגרגירים, כופתיות ועוד.

2.רעל הממית את העכברים או החולדות לאחר מספר ימים. היתרון בהמתה לאחר מספר ימים הוא שהחולדות הם חיות חכמות, המסוגלות לקשר בין המוות של חבריהם למזון הנאכל.

במידה ויש מרווח של כמה ימים בין האכילה למוות, החולדות לא מקשרות בין שני האירועים, וכך הרעל אפקטיבי יותר וההדברה יעילה יותר.

מפתח להצלחת הטיפול הוא ידע וניסיון במיקום נכון של הרעלים, תוך שמירה על סביבת המגורים שלנו.

סוגי רעלים אלו הם למעשה חומרים אנטיקאוגולנטים, כלומר חומרים נוגדי קרישת דם. חומרים אלו מונעים את קרישת הדם של המכרסם ולמעשה הוא מדמם למוות.
סוגי רעל בקבוצה זו: coumatetralyl, bromadiolone, brodifacoum, difenacoum, ו- difethialone.

הסכנות ברעל עכברים

יש להשתמש ברעל עכברים בצורה אחראית ומקצועית בלבד. כיוון שעכברים הם יונקים, סוגי רעל הפועלים עליהם לרוב פעילים על כלל היונקים. על כן הם מסוכנים מאוד גם לאנשים ולבעלי חיים אחרים כמו חיות מחמד.

רק מדביר מוסמך רשאי להניח רעלים . הרעלים מונחים בתוך אביזרים שונים המאפשרים רק למכרסמים לאכול ומונעים הרעלות של חיות אחרות או פיזור רעל בצורה לא מבוקרת.

אם אינכם בטוחים ביכולתכם להשתמש ברעל בצורה בטוחה מספיק יש התקשרו אלינו ונשמח לייעץ ולעזור.